راهنمای تجارت با افغانستان - ترانزیت به افغانستان

تعداد بازدید: 2634
print

مهبد ترابر سرویس حمل تمامی محموله ها اعم از غذا،مصالح ساختمانی،بارهای پروژه ای و سایر بارها را بدون کوچکترین مشکل که علاوه بر این ما بهترین نرخ ها با مناسب ترین مسیرها را ارائه می دهیم.

ما یک سرویس منظم حمل زمینی از ایران به شهر های مختلف افغانستان مانند کابل،قندهار،هرات،جلال آباد ومزارشریف داریم.
مشاوره در زمینه ترانشیب محموله های فله.
حمل بارهای LTL/FTL و محموله های فله.
حمل کانتینرهای 20 و 40 خشک و یخچالی
ترخیص گمرکی به ویژه برای عبور ازمرزوترخیص کالا ازگمرک مرزی ایران به افغانستان
برنامه کامل حمل(انبارداری-اسنادوحمل)
حمل ویژه محموله های بزرگ و سنگین
قرارداد حمل وتدارک و توزیع
گزارش زمانی وضعیت محموله
فرایند ترانزیت به افغانستان

موارد زیر مسیرهای حمل بار را به مقصد مختلف افغانستان بیان می کند:
نزدیکترین بندر برای محموله های وارداتی افغانستان بندرعباس ایران است.
ایران جایگاه ویژه ای در ترانزیت محموله های افغانستان دارد بندرعباس نقش اصلی را به عنوان دروازه ی اصلی افغانستان و کشور های آسیای مرکزی ایفا می کند.

 

اطلاعات کلی:
افغانستان به عنوان یکی از پر ظرفیت ترین شرکای تجاری جمهوری اسلامی ایران می باشد و برنامه بازاریابی این کشور بر اساس سه محور محل جذابتر ، مردم مولدتر و محصول مرغوبتر پایه ریزی شده است و در حال حاضر سیستم اقتصادی افغانستان بر اساس بازار آزاد پایه گذاری شده که این برنامه برای 10 سال برنامه ریزی شده است. بازار افغانستان است که به دلیل ضرورتها ، اهمیت استراتژیک و نزدیکی به بعضی از بزرگترین وروبه رشدترین بازار های جهانی مانند هند ، چین و پاکستان ، به سرعت در حال گسترش است . این کشور از نظر استراتژیک بین جمهوری های غنی از انرژی آسیای مرکزی و بنادر مهم آسیای جنوبی که جاده کلیدی انتقال بازارهای نفت گاز آسیای مرکزی به بازارهای جنوب آسیا و دیگر نقاط جهان هستند ، واقع شده است به همین دلیل و با درنظر گرفتن اشتراکات وافر فی مابین ایران و افغانستان فعالان اقتصادی ومسئولان بخش خصوصی و دولتی جمهوری اسلامی ایران درصدد هستند تا سطح روابط استراتژیک و تجاری جمهوری اسلامی ایران را با این کشورهمواره افزایش دهند
 

نظرات:

loader